• Benelüks & Paris Turu 2 | Belçika, Hollanda, Lüksemburg, Fransa, Almanya Düsseldorf - İstanbul:
 • Benelüks & Paris Turu 2 | Belçika, Hollanda, Lüksemburg, Fransa, Almanya Düsseldorf - İstanbul:
 • Benelüks & Paris Turu 2 | Belçika, Hollanda, Lüksemburg, Fransa, Almanya Düsseldorf - İstanbul:
 • Benelüks & Paris Turu 2 | Belçika, Hollanda, Lüksemburg, Fransa, Almanya Düsseldorf - İstanbul:
 • Benelüks & Paris Turu 2 | Belçika, Hollanda, Lüksemburg, Fransa, Almanya Düsseldorf - İstanbul:
 • Benelüks & Paris Turu 2 | Belçika, Hollanda, Lüksemburg, Fransa, Almanya Düsseldorf - İstanbul:
 • Benelüks & Paris Turu 2 | Belçika, Hollanda, Lüksemburg, Fransa, Almanya Düsseldorf - İstanbul:
 • Benelüks & Paris Turu 2 | Belçika, Hollanda, Lüksemburg, Fransa, Almanya Düsseldorf - İstanbul:
 • Belçika
 • Hollanda
 • Fransa
 • Almanya
 • Lüksemburg
 • Düsseldorf

BENELÜKS & PARİS TURU

Amsterdam, Marken, Volendam, Brugge, Brüksel, Paris, Schengen, Remich, Lüksemburg, Düsseldorf

Gidiş: 10 Ekim 2023 / Dönüş: 15 Ekim 2023

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul - Düsseldorf - Amsterdam - Marken - Volendam

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali Giden Yolcu Salonu "THY GEZİ SEFASI" bankosunda 04.00’te buluşuyoruz. Check-in, pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Türk Hava Yolları'nın TK1523 seferi ile 07.00’de Düsseldorf'a uçuyoruz (3sa 15dk). Varış: 09.15. Varışın ardından Hollanda'nın Amsterdam şehrine hareket ediyoruz (220 km). Varışta yapacağımız şehir turumuzda Dam Meydanı, Ulusal Anıt, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı ve Merkez İstasyon göreceğimiz yerler arasındadır. Gezimizin ardından Marken'e hareket ediyoruz (25 km). Daha önce ada olan fakat daha sonra kara ile arası doldurularak kara bağlantısı sağlanan bu harika adanın içini gezdikten sonra Volendam’a hareket ediyoruz (15 km). Volendam; limanı, Hollanda karakteristik evleri ve geleneksel kıyafetli insanlarıyla görür görmez insanları etkisi altına alan bir yer. Burada leziz deniz ürünlerinin ve peynirlerin tadına bakabililir ve uygun fiyatla hediyelik eşya alabilirsiniz. Gezimizin ardından akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde. 4* NH Bussum Jan Tabak Hotel vb.Konaklama: 4* NH Bussum Jan Tabak Hotel vb.

2.

Gün
Amsterdam - Brugge - Brüksel 2. gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Belçika'nın Brugge şehrine hareket ediyoruz (250 km). Varışta yapacağımız şehir turumuzda Brugge’ün “Kuzey’in Venedik’i” lakabını almasını sağlayan su kanalları, hareketli atmosferi, kafeleri, Grote Markt (Büyük Pazar), Brugge Kulesi ve Brugge Meydanı göreceğimiz yerler arasındadır. Brugge gezimizin ardından AB'nin ve NATO'nun başkenti olmasıyla Avrupa'da önemli bir yer tutan Brüksel’e hareket ediyoruz (100 km). Akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde. 4* Vander Walk Brussels Airport Hotel vb.Konaklama: 4* Vander Walk Brussels Airport Hotel vb.

3.

Gün
Brüksel - Paris 3. gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Brüksel şehir turumuzda Çin ve Japon Evleri, Atomium Heykeli, Grand Place Meydanı, Kraliyet Sarayı ve Belediye Sarayı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Fransa’nın başkenti Paris’e hareket ediyoruz (320 km). Varışta yapacağımız şehir turumuzda Fransa'nın en önemli sembolü Eiffel Kulesi, Louvre Müzesi (dışarıdan), kentin lüks ve ışıltılı mağazaları ve kafeleriyle ünlü alışveriş caddesi Champ Elysse ve Zafer Takı görülecek yerler arasındadır. Gezimizin ardından akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde. 4* Novotel Est Hotel vb.Konaklama: 4* Novotel Est Hotel vb

4.

Gün
Paris 4. gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Tracadero Meydanı'nda vereceğimiz serbest zamanda Eyfel Kulesi temalı resimler çekilebilir, bölgeyi keşfedebilirsiniz. Serbest zamanın ardından Seine Nehri'nde yapacağımız 1 saatlik tekne turunda Invalides Köprüsü, Grand Palais, 3. Alexander Köprüsü, Concorde Köprüsü, Fransa Ulusal Meclisi, Orangerie Müzesi, Orsay Müzesi ve Notre Dame Katedrali dışarıdan göreceğimiz yerler arasındadır. Tekne turumuza müteakip Montmartre Tepesi'ne hareket edeceğiz. Picasso, Salvador Dali ve Van Gogh'un da tablolarını yaparken ilham aldığı, kendi portrenizi de sokak ressamlarına çizdirebileceğiniz Montmartre Ressamlar Tepesi ve içinde Fransa'nın en büyük mozaiğini barındıran Sacre Coeur Kilisesi'ni gezeceğimiz turumuz sonrası birçok ünlü markanın mağazasını bulabileceğiniz ve Paris’in kültürel dokusunu hissedeceğiniz Şanzelize Caddesi'nde serbest zaman vereceğiz. Akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde.

Not: Otel müsaitliğine göre bu geceki konaklama Paris yerine Lüksemburg'ta da olabilir. Her iki ihtimalde de gezilecek yerler aynı kalacaktır.Konaklama: Paris yerine Lüksemburg

5.

Gün
Paris - Schengen - Remich - Lüksemburg 5. gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından 3 ülkenin (Lüksemburg, Almanya, Fransa) tam ortasında yer alan Schengen Kasabası'na hareket ediyoruz (360 km). Schengen Anlaşması'nın imzalandığı bina ve anıt önünde hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra üzüm bağlarının arasından Remich’e ulaşıyoruz (10 km). Alışveriş için kısa bir molanın ardından Lüksemburg’a hareket ediyoruz (50 km). Varışta yapacağımız şehir turumuzda Notre Dame Katedrali, Dükler Sarayı, Belediye Binası ve Anayasa Meydanı görülecek yerler arasındadır. Gezimizin ardından akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde. 4* Novotel Kirsberg Hotel vb.Konaklama: 4* Novotel Kirsberg Hotel vb.

6.

Gün
Lüksemburg - Düsseldorf - İstanbul 6. gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Almanya'nın Düsseldorf şehrine hareket ediyoruz (250 km). Varışta yapacağımız şehir turumuzda Rhine Kulesi, Almanya’nın en önemli düşünürlerinin yetiştirildiği Schloss Benrath, lüks alışveriş caddesi Königsallee ve yemyeşil alanlarıyla dikkat çeken Hofgarten göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından Düsseldorf Havalimanı'na hareket ediyoruz. Türk Hava Yolları'nın TK1528 sefer sayılı uçuşu ile saat 18.50'de İstanbul’a uçuyoruz (3sa 15dk). Varış: 23.05.Konaklama: Bu Gece Konaklama Yok
DAHİL OLANLAR:
THY ile İstanbul / Düsseldorf / İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti ve vergileri
5 gece 4* kalitesinde otellerde konaklama
5 kahvaltı ve 5 akşam yemeği
Seine Nehri tekne turu
Montmarte Tepesi'ne Füniküler ile çıkış ücreti
Programda adı geçen tüm transferler
Türkçe rehberlik hizmeti
Seyahat sigortası
Tüm yurt dışı yerel vergiler ve Türkiye KDV

HARİÇ OLANLAR:
Schengen vizesi ve hizmet bedeli (160€) + ihtiyaç halinde premium başvuru ücreti + kargo ücreti (Yeşil pasaporta vize gerekmemektedir.)
Diğer şehirlerden İstanbul'a iç hat bağlantı uçuşu ücreti
Öğle yemekleri ve tüm yemeklerde alınan kapalı su ve kapalı içecekler
İlk gün kahvaltı, son gün akşam yemeği
150TL yurt dışı çıkış harcı
PCR test ücretleri ve pandemi sebebiyle sonradan doğabilecek harici masraflar
Bu tur için herhangi bir PCR testi veya aşı şartı bulunmamaktadır.
Şu anki giriş koşulları ile seyahat tarihindeki giriş koşulları farklılık gösterebilir. Güncel durum ile ilgili tur öncesinde acentemiz tarafından bilgilendirileceksiniz.
Program dışı talep edilecek turlar
Otel ekstraları (oda servisleri, telefon vb.), bahşiş
Programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Turlarımızda "ekstra tur" adı altında hiçbir ek ücret talep edilmez.

Tüm turlarımızda farz namazlarınızı kılabilmeniz ve helal yemek yiyebilmeniz için gerekli hassasiyeti göstermekteyiz.

Cuma ve bayram namazlarına denk gelen turlarda; namazların camide toplu olarak kılınması gerektiği için her zaman mümkün olamamaktadır. Vakit namazlarında abdest alacak ve namaz kılacak temizlikte yer bulunamayabilir. Bu gibi durumlarda seferilik ruhsatlarından yararlanarak cem edilebilmektedir.

Belirtilen otel sınıfı aynı kalmak kaydı ile isimleri değişebilir.

Dernek, kurum, kuruluş ve gruplar için özel turlar düzenlemekteyiz.

3’lü ve 4’lü odalarda 3. ve 4. yataklar ilave yataklardır. İlave yataklar normal yataklardan küçüktür, açılır-kapanır yatak veya kanepe olabilir.

Tüm turlarımızda seyahat belgenizin (pasaport vb.) en az 6 ay (tur dönüş tarihinden itibaren) geçerlilik süresi olması gerekmektedir.

Rehberimiz, acentemizin onayı ile tur programında değişiklik yapma ve hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gezi noktalarında bulunan bazı yerleri iptal etme hakkına sahiptir. Turumuza katılan tüm misafirlerimiz bunu kabul etmiş sayılır.

Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde acente tarafından tur iptal edilebilir. Böyle bir durumda son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 5 gün öncesidir ve acenteniz tarafından iletilecektir.

Vizeli turlara katılacak misafirlerimizin iptal ve iade koşullarını okuyup vizelerinin yetişeceği tura kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Vizeden kaynaklanacak olası bir aksaklıkta şirketimizin iptal ve iade koşulları geçerli olacaktır.

Şirketimiz aracılığıyla yapılan vize başvurularında şirketimizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Vize hizmetimiz danışmanlık, randevu alımı, gerekli evrak bilgilendirmesi, evrak düzeni ve teslimi gibi hizmetleri içermektedir. Vizenin çıkmaması durumunda vize için ödenen ücretin iadesi yoktur. Tur ücretinin iadesinde iptal ve iade koşulları geçerli olacaktır.

Havayolu şirketlerinde sıralı uçuş kuralı bulunmaktadır. Yolcunun herhangi bir uçuş bacağını kaçırması durumunda geri kalan tüm uçuş bacakları iptal olur. Hiçbir şekilde iptal, iade veya değişiklik yapılamaz.

Turlarımızda oluşabilecek uçak saati değişikliği veya bağlantı uçuşlarında yaşanacak gecikmeler nedeniyle misafirlerimizin münferit olarak ayrı iç hat uçuşu almamalarını önemle rica ederiz. Şirketimiz tarafından yurt dışı bileti ile birlikte tek bilette düzenlenen bağlantılı iç hat uçuşu bir sonraki yurtdışı uçuşunu da kapsamaktadır. İç hat uçuşunda oluşabilecek gecikme vs. durumunda bir sonraki dış hat uçuşuna ücretsiz bilet düzenlenmektedir.

Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acentemiz, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme ihtimalini kabul ederek geziyi satın almıştır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#198
LOKASYON:
Benelüks
ULAŞIM
Uçak    Otobüs    Minibüs, Van   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

1.300

6 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Benelüks & Paris Turu 2 | Belçika,... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
0850 533 30 80
AKŞEMSETTİN MAHALLESi, BALİPAŞA CAD NO:90/1 34000 FATİH/İSTANBUL
    ‏‏‏
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.
Güldestan Turizm Taşımacılık - Türsab: 3074